<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י חסויה ב - 06/10/2017 13:45:26

שלום חג סוכות שמח. אני הייתי לפני כמה שנים בטיפולים פסיכיאטרים ופסיכולוגים כיום אני מטופלת רק אצל רופאת משפחה. כאשר התחלתי לקחת כדורים פסיכיאטרים נגד דיכאון התחלתי להתמכר ואני כל הזמן מחפשת בארון אני גרה אם ההורים ואני מחפשת בארון של ההורים שלי בלי הפסק כדורים זה כדורים נגד דיכאון שהתמכרתי אליהם ואני לא מצליחה לצאת מזה הציעו לי בזמנו ללכת לגמילה כי אמרו לי שאני לא צריכה את זה אבל סרבתי וגם המשפחה סרבה רציתי לשאול לא לגבי טיפול כזה או אחר אלא בפאן האישי איך אני יכולה בעזרת עצמי להסיח את דעתי מלהמשיך להתמכר לכדורים לחפש בארון איך להסיח את דעתי בעזרה מעשית כל פעם שאני משתוקקת לקחת כדורים. אשמח לתמיכתכם ועזרתכם שוב חג סוכות שמח,תודה.

תשובה: התמכרות לכדורים פסיכיאטרים
    נכתב ע"י אסף ב - 07/10/2017 19:05:17

שלום,
    אני מבין שאת מחפשת עצה "פרקטית" ולא שואלת לגבי טיפול, אך ההתמודדות עם התמכרות היא מורכבת ולא בכדי התפתחו עם השנים קבוצות תמיכה וטיפולים המתמקדים בסיוע בהתמודדות זו. אם אינך מעוניינת לפנות למרכז גמילה אני עדיין מציע לך שלא להסתפק ברופאת משפחה (טיפול בהתמכרות הוא אינו תחת תחום המומחיות של רופאי משפחה) ולפנות לגורמים שיותר מנוסים בתחום זה כמו פסיכיאטר (שיוכל לבצע מעקב אחר הטיפול התרופתי שאת נוטלת ולהציע שינויים במידת הצורך), וטיפול פרטני או קבוצתי שיתמוך בך ויסייע לך לסגל הרגלים ולרכוש כלים שיאפשרו לך להתמודד בהצלחה עם התמכרות זו.

מאחל לך בהצלחה ושבוע טוב,
    אסף

אנשי מקצוע ומכונים

סמדר ידגר

סמדר ידגר

כפר האורנים
רוני סול

רוני סול

תל אביב - יפו
אור ויפרבניק

אור ויפרבניק

רחובות