<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 06/01/2018 07:46:19

ליטל אני פשוט רציתי להתייעץ איתך כי אין לי למי לפנות. כרגע יש לי בעיה אין לי כסף לפסיכולוג פרטי ויש לי בעיה קשה עם המשפחה כדי שאלך לטיפול כזה או אחר אין לי עם מי להתייעץ לכן אני כל כך אשמח עם תוכלי לייעץ לי לפחות איך להקל על עצמי בקטנה כדי שאחזור לעצמי כי תמיד הייתי קמה שמחה מלאת חיים אבל אחרי שהרופאה אמרה לי שיש לי את הברונכיטיס כרוני ואני צריכה לקחת משאף כל החיים זה מה שמביא אותי לחרדה הזאת ואני רוצה לחזור לחיים הקודמים והשמחים ממש תודה ליטל את תעשי מצווה גדולה עם תייעצי לי יום נפלא

תשובה: חזרה לחיים שמחים - המשך
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 07/01/2018 08:32:01

שלום רינת.
    אני שומעת בדברייך את המצוקה ואת הרצון להרגיש טוב יותר ולתפקד, אבל לצערי באמת שאין "טיפ" שיכול פשוט להעלים את החרדה. כדי להרגיש טוב יותר באופן משמעותי ומתמשך תצטרכי לעשות מאמץ ולעבור תהליך של שינוי פנימי או של רכישת מיומנויות של וויסות והרגעה עצמית.
    טיפול פסיכולוגי ללא תשלום או בעלות סימלית ניתן לקבל דרך קופ"ח או במרפאות לבריאות הנפש. אפשרות נוספת היא שימוש במדריך עזרה עצמית שמלמד טכניקות של שליטה בחרדה. את יכולה לפנות לצוות האתר הבא, שמציע ספרי עזרה עצמית, ולהתייעץ איתם מהו הספר שיכול לעזור לך-
    http://psagot.com/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%AA%D7%A0%D7%95/

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

דור אבירם

דור אבירם

פתח תקווה
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
הילה ברנר

הילה ברנר

תל אביב - יפו
מורן בן גל