<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י ניצה ב - 14/12/2018 08:51:32

חוויתי חוויה לא נעימה ששינתה את שמחת החיים שלי וגרמה רבות לחוסר חיי
    חברה ועבודה לימודים עיסוק וחזרתי לעצמי! כחצי שנה אחרי שסוף סוף חזרתי לעצמי מצאתי עבודה חברים חדשים מצאתי את עצמי בסיטואציה בריאותית לא נעימה ונאלצתי לעשות ביופסיה סיטואציה שהעירה את אותם תחושות (לא נעימות) עקב דאגה מהמצב והתפטרתי מהעבודה ובנוסף לא יצא לי הרבה שוב להיות עם חברים לצאת לבלות אני חייבת להיות הרבה בבית הפכתי להיות אדם מדוכדך אבל לא מידי מבקרת את עצמי הרבה כמה אני לא שווה וכולי. אני לא יודעת מה לעשות! הפכתי טיפה לחסרת אונים ופחד מהמחלה שתקפה אותי. זה לא מחלה קשה אבל אני צריכה לשמור על עצמי ולנוח הרבה. הייתי שמחה לשמוע על איך לחזור לשמחת החיים שיחזיר אותי לתלם למרות מה שקורה כרגע למרות הבדידות והמנוחה אני מחפשת עיסוק בינתיים בבית עד שאחזור למיטבי משהו מתאים שיחזיר אותי לתלם!!

תשובה: תחושות שלא חוויתי מעולם מופיעות פתאום
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 16/12/2018 14:59:19

שלום ניצה.
    את מתארת בדברייך כי חווית אירועים לא פשוטים בתקופה האחרונה, וכי למרות שהצלחת לעמוד על הרגליים, ההתמודדות אינה פשוטה עבורך. לאור זאת, אני חושבת שכדאי לפנות לטיפול פסיכולוגי שיסייע לך הן לעבד את החוויות הקשות שעברת ואולי התירו חותם שקשור לקושי הגופני והנפשי שאת חווה, והן לפתח דרכי התמודדות וויסות של תחושות שליליות המתעוררות. בדרך כלל, חיזוק מיומנויות והיבטים אלו מחזק את היכולת לתפקד ולהרגיש טוב יותר גם כאשר החיים מציבים אתגרים כמו מחלות ואירועים מטלטלים.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

עדיאל איתן

עדיאל איתן

חולון
אהוד עינת

אהוד עינת

תל אביב - יפו
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
מירב בועז