<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שרון ב - 07/02/2019 11:29:13

שלום,
    בנותיי 21,23 אינן חברות
    בבית הכל טוב הן לא רבות ומכבדות אחת את השנייה ,מחליפות בגדים אך הן שונות בבחירות שלהן בחיים ובאופי כאילו לא נולדו לאותם הורים כמו רובינו.
    הגדולה אמרה לי השבוע שעצוב לה שהן לא בקשר חברי ומה שניסתה לעשות לא מצליח, טוענת שאם היתה צריכה לבחור אותה כחברה לעולם לא היתה חברה שלה
    הסברתי לה שכולנו שונים ולכל אחר אופי ודעות שונות וצריך לשוחח על זה ולקבל ושכולי תקווה שבעתיד כאשר יהיו אימהות בעצמך שזה יחבר בינהן .
    האם יש לי משהו לעשות בכדיי שהמצב ישתנה?אציין שלקטנה אין בעיה עם זה היא טיפוס יותר אדיש ומקבל את המצב
    תודה שרון.

תשובה: אחיות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 07/02/2019 13:59:47

שלום שרון.
    במידה ודפוסים של חוסר חיבור וניתוק מאפיינים את המשפחה אפשר לשקול פנייה לייעוץ משפחתי שיחזק את הקשר והתקשורת בין כל בני הבית, אך נדמה לי מדברייך שזה לא המצב.
    נשמע מדברייך שהיעדר החיבור בין האחיות אינו נובע מעוצמות גבוהות של שנאה, קנאה או תחרות (כפי שעשוי לקרות בין אחים) אלא ממאפיינים וצרכים שונים, וכי היעדר החיבור אינו מתבטא באופנים פוגעניים. לכן, אני חוששת שאכן אין דרך להביא לשינוי משמעותי מלבד לתת לזמן לעשות את שלו וליצור הזדמנויות לאינטראקציות משפחתיות חיוביות ונעימות, שאולי עם הזמן ועם ההתבגרות של שתיהן יהוו קרקע להעמקת הקשר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

הילה ברנר

הילה ברנר

תל אביב - יפו
טל משולם

טל משולם

חיפה
שני בלסיאנו

שני בלסיאנו

ראשון לציון
אלון בנרי