<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י הדרי ב - 15/07/2019 00:05:56

ליטל שלום.
    היום סיימתי טיפול ואני מרגישה רע.
    עליי לציין שאני זאת שרציתי לסיים את הטיפול מאחר והרגשתי שהיא כבר לא תורמת לי ובפגישות האחרונות הרגשתי שאני מתרוקנת ומתעסקת רק בקשר ביני לבינה ולא בנושאים הרלוונטים. (היא מבחינתה ניסתה תמיד לחזור ולדבר על הנושאים שבשבילם הגעתי לטיפול אך לא יכולתי משום שהיחסים בינינו העסיקו אותי יותר מידי, כמו למשל למה היא התכוונה כשאמרה דבר זה או אחר). עכשיו קשה לי ואני יודעת שהזמן יעשה את שלו וזה יעבור. אבל עד שזה יעבור אשמח לקבל ממך עצה איך להסיר מעליי את הכאב הזה. לא חשבתי שהיא תוותר עליי בכזאת קלות.
    מרגישה נטושה וכבר מתגעגעת אליה על אף שלאחרונה הטיפול לא הועיל אלא רק הזיק לי.
    תודה.

תשובה: קשיים אחרי סיום טיפול
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 16/07/2019 13:44:03

שלום לך. לצערי אין "קיצורי דרך" או "דרכי קסם" להעלמת כאבי פרידה. סיימת טיפול באופן אמביוולנטי ומכאיב, ולא ממקום של מיצוי, וזו פרידה לא קלה שאני לא חושבת שאפשר או כדאי לטשטש את השפעתה. נדמה לי שכדאי להשתמש במה שקרה ובתחושות שנשארו איתך דווקא כדי לעשות "חשבון נפש" ולבדוק בינך לבינך מדוע הגעת להחלטה לסיים את הטיפול, עד כמה ההחלטה לסיים טיפול אכן נכונה לך לאור קשיים או אתגרים איתם את מתמודדת בחיי היומיום וכיצד כדאי להמשיך מכאן הלאה. ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

שני בלסיאנו

שני בלסיאנו

ראשון לציון
סמדר ידגר

סמדר ידגר

כפר האורנים
נועה ארנטל

נועה ארנטל

תל אביב - יפו
מרכז אתרוג

מרכז אתרוג