<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אחת ב - 18/07/2019 22:51:27

היי,
    רציתי רק לעדכן אותך שנתנו לי צ'אנס בעמותה. היא אמרה לי מראש זה לא לניסיון אלא היא תקח אותי חודש חודשיים ויכול להיות שלא. שלא אבוא ואומר לה הבטחת...
    אם תמצא חשבות שכר תותחיות אז אולי תוותר עליי.( כפי שכתבתי מאוד קשה לגייב לתפקיד הזה) היא מרכיבה את הצוות ( כי אין אף אחד) וגם דיברה איתי בראיון שאין לי ניסיון אבל אם תהיה אחת תותחית אז אולי שתינו... ואז הציעה לי את העסקה אם בא לי להתחיל... השכר עלוב אבל אין לי ברירה. כבר פיספסתי משרה בקופת חולים אחרי המון זמן שחיפשו ואני עברתי אך גם אני סירבתי לשכר .

איך חשבת שכר אחת אמרה לי שעם כל הניסיון שיש לה גם לה קשה ואחרת אמרה שאין כללי שגם לה אמרו הרבה לא וזה עניין של כימיה.

אכן כאן הייתה כימיה למרות שבהתחלה חשדתי שהיא רוצה שאני אפתח ע"י הנחמדות שלה. היא החמיאה לי כל כך ואמרה שרואים שיש לי לב טוב שאני שחנקית נשמה בעבודה ואני בטח מאלה שעוזרים להורים.. אפילו באותו מעמד אמרה שאם לא חשבת אז אולי ארצה תפקיד אחר בעמותה..

אני מקווה שאני אשאר לנצח.

ורק ליידע כללי במקומות שלא התקבלתי זה כי החשבות שכר לא אקדמאיות ( סליחה שאני אומרת את זה) אני הכי בגובה העיניים אבל שוב אנשים מחפשים מישהו זהה/ דומה להם גם בגיל. והמגייסות בחברה הן בד"כ אקדמאיות אז הן מתלהבות.

תשובה: בהמשך למשתגעת...
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 21/07/2019 08:02:35

שלום לך.
    שמחה לשמוע ושיהיה בהצלחה.
    לצד זאת, לאור הקשיים שתיארת אני חושבת שכדאי לשקול לפנות לטיפול פסיכולוגי במקביל. טיפול יכול לסייע לך לעבד קשיים, אתגרים ותחושות שעשויים לעלות במקום העבודה החדש, וכך להקל על ההשתלבות.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון
עדיאל איתן

עדיאל איתן

חולון
אור ויפרבניק

אור ויפרבניק

רחובות
מיכל פרומוביץ