<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י דנה ב - 04/10/2019 06:35:47

שלום רב.

לפני חודש הרופא הוריד לי שתי כדורים שלקחתי המון שנים,וכתוצאה מזה הייתי בחרדה אם דפיקות לב מואצות זה היה תופעות לוואי של הכדור,ונתן לי כדור חדש. החרדות עברו לי אך יש לי קצת דיכאון לא קשה אבל דיכאון שמתבטא בחוסר מוטיבציה לעשות דברים שאהבתי לעשות לפני מה שעברתי. אני מאוד רוצה לחזור לעצמי לחזור לעשות את מה שאהבתי כגון תחביבים,וכאלה הליכות שנהגתי לעשות ואני לא עושה. אני אודה לכם על עצה קטנה איך אני יכולה לחזור למוטיבציה שהייתה לי לפני שזה קרה לי? לפני שזה קרה לי הייתי פעילה מאוד ואני רוצה לחזור לזה. אני ממש אודה לכם אם תוכלו לתת לי עצה קטנה איך חוזרים למוטיבציה ואנרגיה לעשות את מה שעשיתי זה מאוד יעזור לי ויקל עלי אני מאחלת לכם שבת שלום וממש ממש תודה אם תסכימו לעזור לי בפורום לעצה קטנה.

תשובה: חוסר מוטיבציה דיכאון
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 05/10/2019 14:59:53

שלום דנה, 

שינוי במינונים תרופתיים יכול לגרום לתופעות לוואי שונות. אני לא פסיכיאטרית ואיני מעורה בפרטי מצבך ולכן קשה לי לתת ״עצה״ לשיפור המצב. עם זאת, אני ממליצה לך ליידע את הרופא המטפל בכך שאינך מרגישה טוב בשל השינוי ולבחון האם שינוי זה היה נכון עבורך. בכל מקרה, במידה ואת מעוניינת בשיפור בחווייה הרגשית והנפשית, ייתכן ויש צורך לפנות לטיפול נפשי במקביל לטיפול הפסיכיאטרי, על מנת שתוכלי להבין טוב יותר את הגורמים למצבך, ואת הגורמים המעכבים חזרה לשגרה. 

תוכל למצוא כאן רשימת אנשי מקצוע שמטפלים בדיכאון להתייעצות וטיפול.

תרגישי טוב,

יעל 

אנשי מקצוע ומכונים

גדעון לוין

גדעון לוין

קרית ביאליק
ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון
אליה אביקסיס

אליה אביקסיס

ירושלים