<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י חגית ב - 29/10/2019 12:49:27

לפני יומיים הייתי אצל הרופא משפחה הוא שינה לי חצי כדורים והעלה גם שתי כדורים במינון יותר גבוהה הוא לא הסכים בשום אופן שאלך לשלוותה או בתי חולים כאלה או אחרים הוא מסדר לי רופא פרטי. רציתי לשאול עד שהכדורים יסתדרו כי הרופא אמר שזה יקח קצת זמן אני סובלת רק מחרדות איך באופן עצמאי אני יכולה להקל על החרדות שלי עם זה דפיקות לב מחשבות חרדתיות אני מאוד אשמח עם תוכלו להציע לי איך להקל באופן עצמי עד שיסדרו לי את הרופא אני אשמח אני ממש מודה לכם שוב הוא לא הסכים שאני אלך לאשפוזים או בתי חולים לחולי נפש כי הוא יודע שיש לי חרדות מהמקומות האלה בעבר עברתי טראומה והרופא שולח אותי לרופא פרטי עד אז אשמח מאוד מה לעשות אישית כדי להקל על החרדה עד שהכדורים יסתדרו ממש תודה מכל הלב מקווה שתסכימו לתת לי עצה זה חשוב לי מאוד יום מקסים לכולכם

תשובה: עצה לגבי טיפול בחרדה
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 29/10/2019 14:51:19

שלום חגית.

לצערי אין "עצת קסם" להעברת תחושות שליליות וחרדות. היכולת לווסת חוויות אלו היא יכולת שלא פעם דורשת מאמץ, שינוי ולמידה אותם אפשר לעשות במסגרת טיפול פסיכולוגי. במידה ואינך מעוניינת בכך, מציעה להעזר בתקופות קשות יותר באנשים סביבך, לשתף במצבך ולבקש עזרה וליווי ובמקביל- לנסות לכתוב מה עובר עלייך, בינך לבין עצמך, כדי לתת מילים ו"לפרוק" מעט מהכאב.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

אליה אביקסיס

אליה אביקסיס

ירושלים
יערה גרוס

יערה גרוס

תל אביב - יפו
נעה פרץ זוהר

נעה פרץ זוהר

צופית
יעל רייף סולומון