<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 21/05/2020 06:39:42

ליטל בוקר טוב.

תודה רבה על התמיכה אני מאוד מעריכה את זה שאת תומכת בי בפורום. רציתי לומר לך שאני מאוד אוהבת את הצוות וגם את הרופאה, פשוט בגלל התקל שקרה לי ואני מאוד רוצה לשבת ולדבר איתם בשקט ולפתור את הדברים כי האמת שזה גם קצת באשמתי, אני באתי עצבנית מהבית ובגלל זה בין היתר קרה כל המקרה הזה. בתוך תוכי אני מצטערת אבל עדיין יש לי חרדות לבוא לשם ולהמשיך בטיפול. בגלל זה אני מתלבטת. אני לא יודעת מה הם יכולים לעשות לי חס וחלילה עם אני אמשיך בטיפול. אני עברתי פוסט טראומה לפני המון שנים בטיפול ועדיין יש לי חרדות לחזור לשם. אני ממש מעריכה את הצוות שוב אני כותבת לך אין עליהם הם אנשים נפלאים ואני אוהבת אותם בשבילי הם משפחה ממש. אבל עדיין בגלל מה שעברתי בעבר הרחוק שהיה אני פוחדת ללכת לשם. אני ינסה לעשות את העצה שנתת לי רק רציתי לשאול לסוף שבוע איך אני יכולה לעבוד על החרדות שלי לגבי מה שקרה כעזרה עצמית לבד? שארגיש קצת הקלה בהרגשה? לפחות לסוף שבוע. הם מאוד גאים בי שאני לומדת פסיכולוגיה חיובית. אני אפילו לחברים שלי שם עצות. חוץ מזה אשמח לטיפ על עוד משהו שאני יכולה ללמוד בבית לא רק בגלל מה שקרה אלא בכלל מקווה שתסכימי לתת לי עצה. ממש תודה תבורכי ליטל. סוף שבוע נפלא ותודה על התמיכה בפורום

אנשי מקצוע ומכונים

שני דויטש

שני דויטש

פתח תקווה
הילה ברנר

הילה ברנר

תל אביב - יפו
נעה פרץ זוהר

נעה פרץ זוהר

צופית
גדעון לוין

גדעון לוין