<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י רינת ב - 07/11/2020 14:58:49

ליטל שלום.
    ביום רביעי אני צריכה לקבל זריקה, ושלוש פעמים קיבלתי זריקה מאח שהוא לא שייך אלינו למועדון. יש אח ששייך אלינו למועדון זה מועדון פתוח כמו שאת יודעת ויש לי חרדה שהאח שאמור לעשות לי את הזריקה לא יהיה ואני אצטרך לקבל ממישהו אחר. אני גם מפחדת שבאותו יום יגידו לי שאין מי שיעשה לי ואני מפחדת להרגיש לא טוב. רציתי לשאול עד יום רביעי איך אני יכולה להסיח את דעתי מהמחשבה על הזריקה? אני ממש אודה לך עם תתני טיפ קטן? אני ממש אשמח. מאחלת לך שבוע טוב ושבת נפלאה ושוב תודה

תשובה: הסחת דעת עד ליום רביעי
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 08/11/2020 00:16:16

שלום רינת.

מציעה להשתמש בטכניקות אליהן התייחסנו בתכתובת בינינו בעבר, וכמובן לפנות אל הצוות ולשתף בחששות והתחושות. מעבר לכך, כדאי לבדוק בינך לבין עצמך מדוע האפשרות להחלפת האח המזריק מאיימת כל כך- אני יכולה לשער שקביעות של איש הצוות המטפל מרגיעה ונותנת תחושה אישית, מרגיעה ויציבה יותר, אך כדאי לבדוק ממה בדיוק את חוששת, וכך להפוך את החרדה הכללית לספציפית וברורה יותר. כך, אולי, תוכלי גם למצוא פתרון יעיל שיקל עלייך. כמו כן, כדאי לזכור שבמידה ואכן תפגשי אח שאינך מכירה תוכלי לשתף אותו בחששות וליידע אותו בצרכים או העדפות ספציפיים שלך בנוגע לזריקה, במידה ויש כאלה.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

ד"ר יגאל גליקסמן

ד"ר יגאל גליקסמן

הוד השרון
אדם כהן עזר

אדם כהן עזר

רעננה
סמדר ידגר

סמדר ידגר

כפר האורנים
נעה פרץ זוהר