<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י שי 82 ב - 13/03/2021 21:54:57

היי דוקטור, קוראים לי שי ואני בן 30 בדכ בריא, לפני כשנה וחצי לאחר מאמץ גופני הרגשתי לא טוב וזה קרה עוד כמה פעמים ומאז התחיל לי בירור רפואי דרך הרופא משפחה ועד הקרדיולוג שמבחינתם עד עכשיו הכל תקין,מבחינת הקרדיולוג אין מה לבדוק כבר, אבל ממשיך עוד כמה דברים קטנים דרך הרופא משפחה. בגדול אני סובל מעייפות מאוד קשה מצבים שאני צריך לגרד את עצמי מהמיטה, מצבים של סחרחורות חולשות תחושה שעומד לקרות משו רע. אני יחסית חרדתי בעניין מצב רפואי. יש לי ילד קטן ואני מפחד להישאר איתו לבד שלא יקרה לי משו חלילה ואני לא יוכל להיות עם הילד והוא ישאר לבד או שלא אצליח לטפל בו בגלל איזה חולשה או עייפות קיצונית שתופיע, זה מונע ממני גם לעשות דברים לפעמים זה לצאת עם חברים או אפילו לרצות לסוע לחופשה, שהייה ליד מקומות שקרובים לבתי חולים עוזר לי בראש להיות רגוע יותר. בטוח יש עוד דברים שאני שכחתי לכתוב וגם ככה חפרתי חח רציתי לשאול אם כדאי לי לפנות לפסיכולוג/לנסות לקחת כדורי הרגשה מה דעתך?

תשובה: בעיות רפואיות
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 14/03/2021 18:51:07

שלום שי,

בהנחה שנשללו גורמים רפואיים, יש סיכוי סביר שאתה סובל מסימפטומים של חרדה- נשמע מדבריך שסיטואציית מאמץ היתר נשארה איך בצורה חזקה מאוד, ושאתה מתקשה להשאיר אותה מאחוריך ולחזור לתפקוד רגיל ונינוח. לאור זאת, אני חושבת שאכן כדאי להיעזר באיש מקצוע. ניתן לפנות להתייעצות ראשונית עם רופא המשפחה ולבדוק איתו האם הוא ממליץ לך על טיפול פסיכולוגי או על טיפול תרופתי להרגעת חרדה.

ליטל 

אנשי מקצוע ומכונים

אלון בנרי

אלון בנרי

חיפה
נוי ברגר

נוי ברגר

הרצליה
שנהב שטיין

שנהב שטיין

תל אביב - יפו
שני דויטש