<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י tbubhnh, ב - 20/05/2021 13:28:33

קשה לי מאוד בין הפגישות אני מוצפת מאוד ועל התקן חווה תחושות ומועקות גופניות חזקות מאוד עולים לי לראש בלי סוף דברים שההרגשה היא שבשביל להתיחס רק לדבר אחד מהם צריך מס' פגישות וכולם חשובים אז במה להתחיל בכלל ?? מחשבות אין סוף שרק מטריפות אותי ואני דוחקת ומסיטה אותם כל הזמן כי להיות איתם לבד אני לא יכולה זה כואב לי מדי ואני רוצה להצליח להביא אותם לטיפול הבעיה שבטיפול אני לא מצליחה אני די שוכחת מהכל שוכחת את העוצמות שוכחת את התחושות שוכחת מהנושאים שמעסיקים אותי וגם אם נזכרת במשהו זה בצורה דלה מאוד כשהרוב חסר ואני לא מצליחה לתאר ולהסביר את מה שאני מרגישה (אפילו עם עצמי לא בדיוק ברור לי) וגם כשעולה קצת אני סוג של מתלבטת אם לשתף כי יש עוד כל כך הרבה ונזכרת דווקא בשולי זה קשהההה אני לא מצליחה להגיד כלום פשוט בא לי לבכות זה עושה לי עצבים חזקים בגוף וזה תאור עדין ההרגשה היא שבא לי להתפוצץ, ככל שיותר קשה לי ככה אני עוד יותר ננעלת והכל נאטםםם. המטפלת שלי טובה ומכוונת, (כן ליטל היום אני מוכנה להגיד לך את זה. זה שלא ענית לי כל פעם ודחקת אותי חזרה למטפלת ולא השארת לי שום ברירה גרם לי להיאלץ לנסות אפילו שזה כל פעם היה מעצבן אותי נורא אני מודה לך ) היא עוזרת לי הרבה ובשונה מאוד המטפלת הקודמת אני מרגישה שהיא חזקה ולא מתבלבלת ונבהלת והיא מבינה מאוד אבל אנייי זו שלא מצליחה כאילו שאצלה המוח שלי נמחק אני מצליחה לדבר רק עם הרבה הכוונה שלה בהתאם למה שהיאא מעלה אבל איך שאני יוצאת ממנה ובין הפגישות הכל שוב צף בחזרה וזה הורג אותי עושה לי מתח נוראי בגוף אני יושבת בעבודה לא מצליחה להתרכז רק מתרכזת בלדמיין את עצמי חותכת חזק כדי לשחרר את המתח הזה החוצה. למה אני לא מצליחה?

תשובה: קשה לי בטיפול
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 21/05/2021 17:29:18

שלום לך.

כפי שכתבתי לך בעבר, עם כל הכאב הכרוך בכך, זו ככל הנראה דרכך הטיפולית- הדרך שלך להביא את נפשך על כאביה ועל התכנים הנפשיים אותם היא זקוקה לעבד, ולכן אפשר רק לשוב ולהתבונן בטיפול, שוב ושוב, בתחושות החשובות שאת מעלה ולאט לאט להקנות להן משמעות ולהבין אותן יותר. ניתן לשער כי עם העמקת ההבנה, הקשר ואפשרויות השיח הדברים ירגעו והכאב ישכך. 

אני שמחה לשמוע על התחושות הטובות מול המטפלת, שמצליחות להתקיים לצד הקושי שהטיפול מציף.

אל תתייאשי

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

מירי שטראוס טללים

מירי שטראוס טללים

תל אביב - יפו
ליאור קורן

ליאור קורן

בנימינה-גבעת עדה
עידית גרינבאום גודס

עידית גרינבאום גודס

קדימה-צורן