<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י Anonymous ב - 20/05/2021 19:57:34

האם מקובל לשלוח הודעת ווצאפ למטפלת (זה הדרך שאני מתקשרת איתה מחוץ לטיפול בעניינים טכניים. ) השאלה שלי היא לא דווקא על סוג האפליקציה -ווצאפ/מייל/sms.. אלא אם זה מתאים בכלל לשלוח הודעה לא טכנית מחוץ ל"מסגרת הטיפול"(מחוץ לקליניקה) לפעמים אני מרגישה מאוד לא רגועה ושיעזור לי לשלוח לה הודעה אני אפילו לא צריכה מדי את התגובה שלה מרגישה שיספיק לי שהיא רק תכתוב שהיא קראה ונדבר על זה בפגישה הבאה. אבל אני מפחדת נורא לשלוח אני מפחדת מאיך שהיא תקבל את זה מפחדת שהיא תכעס או לצור אצלה תחושה נדבקת מפחדת שאני אגרום לה לאי נוחות בזה לא יודעת בדיוק ממה אני מפחדת אבל זה מאוד מפחיד אותי אני לא יודעת איך מטפלים מסתכלים על זה ומה מקובל ומצד שני קשה לי מאוד לפעמים ומרגישה שזה היה קצת עוזר לי. אני אשמח לשמוע את חוות דעתך בנושא -תודה

שלום לך.

מרבית המטפלים, אני מתארת לעצמי, יאפשרו שימוש בהודעות מחוץ לפגישה כל עוד יתפסו אותן כמשרתות את התפתחותו וצמיחתו הנפשית של המטופל. לצד זאת, אני חושבת שהחששות שאת מעלה כאן חשובים לא פחות (ואולי אפילו יותר) מהשורה התחתונה מאחר והם מספרים דבר מה על עוצמת החרדה והכאב שאת חשה לנוכח הצורך להישען יותר על אדם אחר. לכן, אני חושבת שכדאי מאוד לשתף את המטפלת בכל מה שכבת כאן- גם כדי להבין ממנה כיצד היא רואה את האפשרות להיעזר בכתיבה בין הפגישות וגם כדי לאפשר לעצמך לעבד רבדים נוספים (וחשובים ביותר!) של נפשך דרך התחושות שהתעוררו.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יעל אפריאט טימר

יעל אפריאט טימר

מודיעין-מכבים-רעות
אליה אביקסיס

אליה אביקסיס

ירושלים
איתי רוזנפלד

איתי רוזנפלד

תל אביב - יפו
מירב בועז