<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אמנדה ב - 01/06/2024 22:42:22

שלום, הבן זוג שלי מזה 8 חודשים הוא בן 28 ואני 30טס לחול עם חברים מהעבודה, לפני חודשיים בערך עברנו משברים באמון שהוא הסתיר ממני שחיפש נשים באינסגרם ובסוף הודה ולפני חודש בערך התקשרה אליו בחורה מפעם והוא שיקר שזה חבר, הדברים האלו מאוד פגעו בי ואני נמצאת כרגע במצב של בניית אמון מולו . ישבנו במסעדה וראיתי שהוא נועץ עיניים על מלצרית וגם עם זה התעמתתי כי יש לי גם גבולות אדומים שאני מבקשת שיכבדו אותם. לפי מה שזכור לי ומה שהוא אמר לי שהוא טס לבודפשט ושהוא כבר הגיע לשם הבנתי שהוא טס לבוקרשט, עיר הסקס והזנות עם עוד 3 חברים רווקים, הגרוש שלי בגד בי בדיוק באותה העיר שהבן זוג שלי טס לשם עכשיו, אני יכולה לסמוך עליו שהוא לא יעשה שם משהו שיפגע בי וגם אם כן אני לא אגלה זאת לעולם, עצם העובדה שהוא טס לשם מההתחלה ויכול להיות שהטעה אותי גורמת לי פשוט לרצות לפרק את הכל, שוחחתי עם אנשים והם אמרו לי שזה לא מתאים שגבר עם בת זוג יטוס למקום כזה, אני באמת מבקשת עזרה מה לעשות בנושא, איך להתנהל מולו, האם זה שווה לפרק הכל.. אין לי מאה אחוז אמון בו וכל פעם זה נפגע מחדש, בשיחה איתו הוא מאשים אותי כרגיל וטוען שאני מגזימה ושהם נסעו לטייל לראות עולם, אמרתי לו שיש עוד יעדים ויש סיבה שהם בחרו דווקא ביעד הזה, אשמח להתייעצות, תודה רבה

תשובה: חופשה עם חברים רווקים בחול
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 02/06/2024 21:25:32

שלום אמנדה.

יעד נסיעה אינו בעיה בפני עצמו, אך את מתייחסת לפגיעה באמון על רקע אירועים קודמים, ומתארת כיצד פגיעה זו באמון חוברת לחוויות שלך מקשרי עבר. בעיות זוגיות חוזרות סביב נושא מסוים מעידות לפעמים על קושי אשר האדם עצמו, ולא רק בני הזוג, מביא איתו ובמקרים אלו כדאי לפנות להתייעצת מקצועית. דרך טיפול פסיכולוגי אפשר לברר לעומק מה גורם לך לבחור בני זג מסוימים, ולהקלע לקשיים סביב נושא האמון. עיבוד הנושא מאפשר בדרך כלל לקבל החלטות באופן שלם יותר, ולנהל חיים זוגיים מספקים ורגועים יותר.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

יערה גרוס

יערה גרוס

תל אביב - יפו
יעל רייף סולומון

יעל רייף סולומון

חיפה
שני בלסיאנו

שני בלסיאנו

ראשון לציון
אור ויפרבניק