<
תפריט נגישות
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

פורום פסיכולוגיה

• נכתב ע"י אנונימוס ב - 16/08/2024 18:11:40

היי אני מטופל אצל פסיכאטרית בתחום בריאות הנפש דרך הקופה ולפני כמה זמן הייתי במשך מס' חודשים בודדים בטיפול אצל עו"סית קלינית מתמחה בפסיכותרפיה מה שכן היא סיימה את ההתמחות שלה במרפאת בריאות הנפש בה אני מטופל מה שאומר שאני נשאר ללא טיפול עכשיו כשחזרתי כמה זמן אחרי לפסיכאטרית ושאלתי אותה היא אומרת לי לפנות לאותה עו"סית שבפועל עזבה ואין לה כבר שום קשר למרפאה פניתי לעו"סית קלינית ומה שקרה זה שהיא אמרה שהיא תבדוקצעבורי על המשך טיפול ותחזור אליי (חשוב להגיד שאותה מטפלת הפנתה אותי להמשך טיפול) כשבפועל עבר חודש והיא לא חזרה אליי עם שום תשובה והגעתי למצב שהייתי צריך ללכת לרופא משפחה לדבר איתו וזה נגמר בזה שהוא שלח לה מכתב מה שכן הפסיכאטרית שאמורה להפנות אותי לטיפול נפשי מאידך ואני סובל מהפרעות שאיני מעוניין לפרט בפורום הזה אבל תאמינו לי שזה לא הפרעה קטנה ומה שכן אני עכשיו בין הפטיש לסדן לא יודע באיזה מסלול לפנות אשמח לעצה

תשובה: פסיכאטרית מטייחת
    נכתב ע"י ליטל פלג ב - 18/08/2024 17:26:51

שלום לך.

במידה ואתה מעוניין בהמשך קבלת טיפול פסיכותרפויטי דרך הקופה, נשמע שכדאי לשוב ולהזכיר לפסיכיאטרית המטפלת את מצוקתך ואת הצורך שלך במענה מהיר יותר. במקביל, למיטב ידיעתי ניתן לקבל טיפול גם דרך מטפלים פרטיים המציעים טיפול המסובסד בחלקו דרך הקופה- תוכל לפנות למוקד המידע בקופה אליה אתה משתייך ולברר האם שירות זה קיים וכיצד להשיג את רשימת המטפלים הרלוונטיים. 

אפשרות נוספת היא לנסות לקבל טיפול דרך מסגרות אחרות- קשה לי להמליץ מבלי לדעת מהם הקשיים איתם אתה מתמודד, אך במידה ומדובר בהפרעות משמעותיות יתכן ואתה זכאי לסל שיקום ולמענים טיפוליים  נוספים, וכמו כן קיימות עמותות המסייעות לאנשים המתמודדים עם בעיות ספציפיות בהן עמותות אלה מתמחות.

ליטל

אנשי מקצוע ומכונים

שני בלסיאנו

שני בלסיאנו

ראשון לציון
ד"ר עדן וייס שדה

ד"ר עדן וייס שדה

קרית אונו
עדיאל איתן

עדיאל איתן

חולון
יערה גרוס